aq_block_1

Nowy Rok - nowe postanowienia, nowe plany.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Skorzystaj z promocji i zamieszkaj w zielonej, wolnej od smogu okolicy. Kupując dom na Osiedlu Bogucianka do końca stycznia 2019 roku zaoszczędzisz aż 30 000 zł! Możesz również odebrać 40 000 zł na aranżację i wykończenie mieszkania w MaxFliz . Dzięki indywidualnej pomocy architekta wnętrz stworzysz dla siebie wymarzone cztery kąty.

Odbierz PREZENT 30 000 zł zniżki na zakup mieszkania do 15.02.2019r

Odbierz 15% rabatu na wszystkie zakupy w MaxFliz dla swojego domu

Zamiast zniżki na dom wybierz 40.000 zł na wnętrza z MaxFliz

Specjalne ceny na produkty LIEBHERR, NIVONA oraz ADAGRE
aq_block_13

Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Bogucianka?

Znajdź swoje miejsce na ziemi w jednym z najpiękniejszych i malowniczych terenów w Krakowie. Jeżeli cenisz spokój, ciszę oraz kontakt z naturą, to Osiedle Bogucianka jest idealną propozycją dla Ciebie! Tutaj oderwiesz się od zgiełku wielkiego miasta, będąc zaledwie 13 kilometrów od Rynku Głównego. Poznaj uroki życia za miastem nawet z niego nie wyjeżdżając!

Cisza
Prywatność
Świeże Powietrze
Zielona Okolica
aq_block_26

Odetchnij czystym powietrzem bez smogu

Kraków coraz częściej kojarzy się ze smogiem, a nie smokiem wawelskim. Gdy w mieście stopień zanieczyszczenia powietrza przekracza dopuszczalne normy, szczególnie w miesiącach zimowych, każdy myśli tylko o tym, jak uciec za miasto i pooddychać świeżym powietrzem. A miejsce wolne od smogu znajduje się tuż pod nosem - pośród tynieckich lasów, które są zielonymi płucami Krakowa. Osiedle Bogucianka jest prawie w 100% wolne od szkodliwych zdrowiu zanieczyszczeń, dzięki ukształtowaniu terenu i bliskości lasu.

Stale monitorujemy stan powietrza na osiedlu. W czasie gdy Kraków spowity jest smogiem, na Bogociance notujemy prawidłowe stężenie powietrza. Zadbaj więc o zdrowie swoich najbliższych i daj im to co najlepsze, czyli możliwość życia w czystej i spokojnej okolicy.

Idealna przestrzeń dla dzieci

Na ogrodzonym terenie Osiedla Bogucianka najmłodsi będą mogli spędzić czas na placu zabaw. Na bezpiecznej powierzchni, wśród zieleni, na dzieci czeka fantastyczna zabawa podczas budowania zamków z piasku w piaskownicy, bujania na huśtawkach, czy szaleństwach na zjeżdżalni.

Sąsiedztwo lasu Tynieckiego oraz liczne tereny zielone, pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną. Skorzystaj z uroków zielonego zakątka. Zabierz dzieci na wycieczkę rowerową do Tyńca, wybierzcie się na spacer po lesie - odkrywajcie wspólnie nieznane miejsca w Krakowie.

aq_block_30
aq_block_32

Dogodna lokalizacja

W bezpośrednim sąsiedztwie masz dostęp do licznych ośrodków handlowo - usługowych, w których swobodnie i bez pośpiechu możesz dokonywać codziennych zakupów. W okolicy znajdziesz szkołę, przedszkole jak również przychodnię zdrowia, pływalnię oraz sklepy - wszystko na wyciągnięcie ręki.

Dogodne położenie osiedla, w obrębie szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do najważniejszych punktów Krakowa, a także umożliwia łatwy i szybki wyjazd na południową obwodnicę Krakowa A4. Bezpośrednio przy Osiedlu Bogucianka znajdują się przystanki linii autobusowej 112 i 203, dzięki czemu w 30 minut dojedziesz do centrum.

13 km

od Rynku Głównego w Krakowie

5 km

od centrum Skawiny

9,5 km

od Portu Lotniczego Kraków-Balice

Poczuj się jak w domu, czyli bezpiecznie

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych, dlatego w celu zapewnienia Ci jak największego komfortu, ogrodziliśmy cały teren osiedla, zamontowaliśmy system domofonów oraz monitoringu.

aq_block_40